start

LV LT | DE RU EN
Ziņas Foto Semināri Travelnews.lv Abonēt!
Info serviss
Baltijas ziņas
Pasaules ziņas
Intervijas
Pārdošana
Bizness
Reklāmraksti
PROFESIONĀĻI
Gada cilvēks tūrismā
Sludinājumi
Tūrisma termini
Par mums
Par mums
Curriculum Vitae
ABONĒŠANA
Reklāma
Kontakti
Autortiesības
Home
 

ViA-2007-diplomdarbs: Liene Līsmane „Traktiera "Pernigele" mārketinga plāns“

(skatīts - 6500x)

KOPSAVILKUMS

Šī diplomdarba mērķis bija izveidot traktierim „Pernigele” mārketinga plānu, kas līdz šim šajā uzņēmumā netika veidots. Ar šī plāna palīdzību ir paredzēts samazināt izteikto sezonalitāti, radīt klientos lojalitāti uzņēmumam un cīnieties ar ārējiem draudiem un potenciālajiem konkurentiem.

Ievadā ir definēts diplomdarba mērķis un uzdevumi, kurus ir nepieciešams izpildīt darba gaitā. Ir arī norādītas diplomdarbā izmantotās metodes un datu veidu.

Pirmajā nodaļā ir apskatītas visas mārketinga plāna sastāvdaļas un teorija par to veidošanu. Autore apskatīja daudz un dažādas analīžu veikšanas metodes un izvelējās to metodi, kas ir piemērotākā šī uzņēmuma situācijai un sniedz visplašāko ieskatu uzņēmuma darbībā un datus, kas nepieciešami tā tālākās attīstības plānošanā.

Savukārt otrajā nodaļā ir apskatīta teorija par viesmīlības nozari un tās mārketingu kopumā. Šāds ieskats ir nepieciešams, lai izprastu nozares darbības principus un īpatnības un varētu izveidot mārketinga plānu, kas sniegtu labākos rezultātus.

Trešajā nodaļā ir dots uzņēmuma apraksts, finansu rādītāji, kā arī veiktas tirgus, konkurentu, iekšējās un ārējās vides un SVID analīzes. Šīs analīzes ir nepieciešamas, lai pārzinātu situāciju uzņēmumā un tirgū un būtu iespējams izveidot tādu mārketinga plānu, kas sniegtu vislielāko efektivitāti un uzņēmums varētu sasniegt savus izvirzītos mērķus. Veidojot šo plānu tika anketēti arī traktiera klientu un šajā nodaļā ir doti anketēšanas rezultāti. Apkopotas to sniegtās atbildes uz jautājumiem, par pakalpojumu kvalitāti, izmantotajiem informācijas kanāliem un klientu vēlmēm.

Pēdējā, ceturtajā, nodaļā ir izveidots pats mārketinga plāns, kurā ietilpst misija vīzija, mārketinga mērķi un uzdevumi, stratēģija, rīcības plāns un kontroles sistēma. Tā kā uzņēmumam nebija izveidota misija un vīzija, tā tika izveidotas šī darba ietvaros, kas palīdzēs plānot uzņēmuma attīstību arī citās nozarēs.

Savukārt nobeigumā ir norādīti galvenie secinājumi, kas autorei radās darba gaitā, kā arī doti priekšlikumi, kādā veidā cīnieties ar uzņēmumā esošajām problēmām un tirgū pastāvošajiem draudiem, kā arī kādā veidā uzņēmums varētu izmantot savas stiprās puses un izmantot tirgū pastāvošās iespējas.

Pielikumā ir pievienoti anketēšanas rezultāti grafiskā attēlojumā, izveidotā anketa, Traktiera „Pernigele” fotogrāfijas, jau izveidotie bukleti, kā arī laika grafiks, mārketinga plāna budžets un atbildīgo personu sadalījums.

Autore no šī mārketinga plāna veidošanas ieguva samērā plašas zināšanas par šāda veida dokumentu veidošanu un mārketingu kopumā, kā arī jaunas idejas par klientu piesaistīšanas veidiem.


Vēlos saņemt ziņas e-pastā  
Sūtīt draugam  
 

Pagaidām vēl neviens komentārs nav saņemts!
Vārds ieraksti rezutātu:

Jūsu komentārs (komentāri, kas neatbilst morāles normām, tiks dzēsti) 
Reklāma

All rights reserved © 2002 - 2015 www.europa-tourismus.de | Design & maintenance © 2000 - 2015 1st-studio.com 3saules

My status Latvijas Reitingi Rambler's Top100

webstatistics
webstatistics
ViA-2007-diplomdarbs: Liene Līsmane „Traktiera "Pernigele" mārketinga plāns“ |
Travel RSS